LIVING PIATTI FONDI

67.00 

Available on backorder

Description

2118002

Descrizione

Servizio da tavola realizzato in melamina al 100%, PBA Free. Sui toni del blu navy e beige, decorato con disegni di coralli e conchiglie. Lavabili in lavastoviglie. Non usare in forno o forno microonde. Le stoviglie, le tazze e i bicchieri hanno un anello antiscivolo alla base che ne impedisce lo scivolamento sul tavolo. Bicchieri realizzati in Tritan, materiale plastico infrangibile ad alta trasparenza e brillantezza.

Unità di misura

CF
Perkthimi:

2118002

Pjata të thella Ø CM 19 – SETOJ 6 6 PJES

Përshkrim

Shërbimi i tryezës i bërë nga 100% melaminë, pa PBA Falas. Në nuancat e ngjyrës blu dhe ngjyrë bezhë, të zbukuruar me modele korali dhe guaskë. I sigurt në lavastovilje. Mos e përdorni në furrë ose mikrovalë. Enët, gotat dhe gotat kanë një unazë kundër rrëshqitjes në bazë që i pengon ato të rrëshqasin në tryezë. Syzet e bëra nga Tritan, një material plastik i pathyeshëm me transparencë dhe shkëlqim të lartë.
Njësia Matëse:

CF

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “LIVING PIATTI FONDI”

Your email address will not be published. Required fields are marked *