Sale!

LAND ROVER x MUSTO HOODIE

139.99 

Categories: ,

Description

ABOUT

84058

A smart performance hoodie with high wicking French Terry fabric for excellent moisture management, zipped kangaroo pockets and a polyester shell.
AVAILABLE SIZES
   S    M    L    XL   
COMPOSITION
Shell: 100% Polyester
EXPLORE ALL FEATURES
  • Polyester loop back
  • High wicking fabric backer for excellent moisture management
  • Zipped kangaroo pockets

CARE INSTRUCTION

Machine wash in luke warm water – 40° C gentle cycle, Do not bleach, Tumble dry – low heat, Do not iron, Do not dry clean
PERKTHIMI

RRETH

84058

Një triko me kapuç me performancë inteligjente me pëlhurë French Terry me thithje të lartë për menaxhim të shkëlqyer të lagështirës, ​​xhepa kangur me zinxhir dhe një guaskë poliester.
PËRMASAT E DISPONUESHME
     S    M    L    XL   
PËRBËRJA
Predha: 100% poliestër
EKSPLORO TË GJITHA KARAKTERISTIKAT
Mbrapa lak poliesteri
Mbështetës i pëlhurës me thithje të lartë për menaxhim të shkëlqyer të lagështirës
Xhepa kangur me zinxhir

UDHËZIM PËR KUJDESIN

Larë në lavatrice në ujë të vakët të ngrohtë – cikli i butë 40°C, Mos zbardh, thahet në ngrohje të ulët, mos hekuros, mos pastrohet në tharje

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “LAND ROVER x MUSTO HOODIE”

Your email address will not be published. Required fields are marked *