Sale!

LAND ROVER MUSTO HOODIE

139.99 

Category:

Description

84058

A smart performance hoodie with high wicking French Terry fabric for excellent moisture management, zipped kangaroo pockets and a polyester shell

  • Polyester loop back
  • High wicking fabric backer for excellent moisture management
  • Zipped kangaroo pockets

PERKTHIMI:

Një kapuç i zgjuar me performancë të zgjuar me pëlhurë French Terry me thithje të lartë për menaxhim të shkëlqyer të lagështirës, xhepa kangur me zinxhir dhe një guaskë poliester

Mbrapa lak poliesteri
Mbështetës i pëlhurës me thithje të lartë për menaxhim të shkëlqyer të lagështirës
Xhepa kangur me zinxhir

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “LAND ROVER MUSTO HOODIE”

Your email address will not be published. Required fields are marked *