Sale!

K OUTLINE BEANIE

19.00 

Categories: ,

Description

K OUTLINE BEANIE

No.

67162

A classic knit beanie featuring our iconic logo. Perfect year-round for any outdoor fun.

Our classic logo beanie is soft, warm and comfortable. It’s an essential for any outdoor active pursuit.
Fiber Content95% Acrylic, 4% Polyamide, 1% Elastane
Weight65g

Select size:

FEATURES
100% Acrylic knit
PERKTHIMI:

K OUTLINE BEANIE
NO.

67162
Një fasule klasike e thurur me logon tonë ikonike. E përkryer gjatë gjithë vitit për çdo argëtim në natyrë.

Beanija jonë klasike e logos është e butë, e ngrohtë dhe e rehatshme. Është thelbësore për çdo aktivitet aktiv në natyrë.
Përmbajtja e fibrave: 95% akrilik, 4% poliamide, 1% elastan
Pesha: 65 gr

MASAT E DISPONUESHME:

TIPARET
Thurje 100% akrilike

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “K OUTLINE BEANIE”

Your email address will not be published. Required fields are marked *