JR DAYBREAKER HOODIE

42.00 

Categories: ,

Description

JR DAYBREAKER HOODIE
No.

41688
An ultrasoft fleece hoodie made with 100% recycled fibers.
Comfortable and cozy, this lightweight Polartec® fleece hoodie has a roomy kangaroo pocket for keeping your hands warm. It features a large HH® logo on the chest.
Fiber Content100% Polyester (Recycled)
Care InstructionsWash dark colours separately
SELECT SIZE
FEATUERS
bluesign approved product
Recycled Content
Polartec® recycled fleece 100gr/m²
PERKTHIMI
JR DAYBREAKER HOODIE
NO
41688
Një kapuç ultrasoft prej leshi i bërë me fibra 100% të ricikluara.
E rehatshme dhe komode, kjo kapuç i lehtë Polartec® ka një xhep të gjerë kangur për t’i mbajtur duart tuaja të ngrohta. Ajo përmban një logo të madhe HH® në gjoks.
Përmbajtja e fibrave: 100% poliestër (i ricikluar)
Udhëzimet e kujdesit: Lani veçmas ngjyrat e errëta
MASAT E DISPONUESHME

TIPARET
Produkt i miratuar nga bluesign
Përmbajtje e ricikluar
Fleece e ricikluar Polartec® 100gr/m²

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “JR DAYBREAKER HOODIE”

Your email address will not be published. Required fields are marked *