Jobe Savannah Shorty 2mm Wetsuit Women Black

80.50 

Available on backorder

Categories: , Tags: ,

Description

303620002

Jobe Savannah Shorty 2mm Wetsuit Women Black

When you’re looking for a clean looking shorty which lives up to all it’s expectations, the Savannah Shorty 2mm is what you need. Made from a stretchy neoprene and equipped with soft and flexible stitched seams, this wetsuits has all the perks you need! It’s backzipper make for an easy and fast entry, for those who can’t wait to get on the water!

303620002

Jobe Savannah Shorty 2mm Vetsuit Women’s ZezëKur jeni duke kërkuar për një pantallona të shkurtra me pamje të pastër e cila i plotëson të gjitha pritjet e saj, Savannah Shorty 2mm është ajo që ju nevojitet. E bërë nga një neoprene elastike dhe e pajisur me qepje të buta dhe fleksibël, kjo kostume ka të gjitha përfitimet që ju nevojiten! Është bërë zinxhir për një hyrje të lehtë dhe të shpejtë, për ata që mezi presin të hipin në ujë!
Çertifikuar CE
Bërë nga neoprene me bazë 50% gëlqeror
Zinxhir prapa për hyrje të shpejtë
Qepje të qëndrueshme me bllokim të sheshtë
Përshtatje femërore
Neoprene me shtrirje të rregullt
Shirit forcues brenda

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Jobe Savannah Shorty 2mm Wetsuit Women Black”

Your email address will not be published. Required fields are marked *