Sale!

HH LOGO TSHIRT

67.50 

Categories: ,

Description

HH LOGO TSHIRT

No.

33979
Our classic t-shirt that features a large HH® logo on the chest.

A short sleeve T-shirt for men in a up to date modernized classic fit. Lightweight and comfortable quality 100% cotton single jersey T-shirt manufactured in Europe. The HH logo is a heat transfer, but the ‘HELLY HANSEN’ type under the HH logo is embroidered. A classic style that features a large HH logo on the chest.

Fiber Content100% Organic Cotton
Care InstructionsIron on reverse, Some fading may occur on bright colours, Wash dark colours separately, Wash inside out
Weight205g
NR:
Pershkrimi:

HH LOGO T-SHIRT
nr 33979
Bluza jonë klasike që përmban një logo të madhe HH® në gjoks.
Një T-shirt me mëngë të shkurtra për meshkuj në një përshtatje klasike të modernizuar moderne. Bluzë e lehtë dhe me cilësi të rehatshme 100% pambuk, fanella e prodhuar në Evropë. Logoja HH është një transferim nxehtësie, por lloji ‘HELLY HANSEN’ nën logon HH është i qëndisur. Një stil klasik që përmban një logo të madhe HH në gjoks.

Përmbajtja e fibrave: 100% pambuk organik
Udhëzimet e kujdesit: Hekurosni në anën e pasme, Mund të ndodhë pak zbehje në ngjyrat e ndezura, Lani ngjyrat e errëta veçmas, Lani brenda jashtë
Pesha: 205 g

NR:

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “HH LOGO TSHIRT”

Your email address will not be published. Required fields are marked *