HH ARC S21 OCEAN 3L JACKET

635.00 

Available on backorder

Category:

Description

HH ARC S21 OCEAN 3L JACKET
No.

53138

The HH ARC OCEAN 3L JACKET is waterproof breathable, 3-layer fabric jacket with build in prooven HH Technologies such as Helly Tech™ Performance, fully taped seams, High-Viz packable hood and a roll up bag included.

Select size:

Weight740g
FEATURES

 

PERKTHIMI:

HH ARC S21 OCEAN 3L JACKET

NO

53138
XHAKETA HH ARC OCEAN 3L është e papërshkueshme nga uji, xhaketë prej pëlhure me 3 shtresa, me 3 shtresa, me teknologji të provuara HH si Helly Tech™ Performance, tegela të ngjitura plotësisht, kapuç të paketueshëm me tipare High-Viz dhe një çantë të mbështjellë.
MASAT E DISPONUESHME

Pesha: 740 g
TIPARET
Performanca Helly Tech™

Flaut shpëtimi

Çanta e ndashme

Zinxhirë YKK®

Xhepa dore

Kapuç i paketueshëm me vizë të lartë

Xhepat e gjoksit

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “HH ARC S21 OCEAN 3L JACKET”

Your email address will not be published. Required fields are marked *