GIACCA “CERATA” HORIZON XM

61.99 

Available on backorder

Description

 P64037

Descrizione

Cerata leggera ed impermeabile in poliestere giallo con spalmatura in PVC e cuciture saldate ad alta frequenza, dotata di cappuccio con coulisse e doppia chiusura (cerniera e velcro) sul davanti, ampie tasche con apertura a strappo e polsini aderenti con striscia elastica.

Përshkrim

Xhaketë e lehtë dhe e papërshkueshme nga uji në poliestër të verdhë me veshje PVC dhe tegela të salduara me frekuencë të lartë, e pajisur me kapuç me fije tërheqëse dhe mbyllje të dyfishtë (zinxkë dhe velcro) në pjesën e përparme, xhepa të mëdhenj me hapje velcro dhe pranga të ngushta me shirit elastik.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “GIACCA “CERATA” HORIZON XM”

Your email address will not be published. Required fields are marked *