CUSHION + STUFFING ANCHOR SANTORINI – BLUE, 2 PC

82.99 

Description

Set de cojines para barco, perfectos para camarote o salón. Con diseño náutico y detalles bordados, los cojines Santorini combinan con edredones y juegos de cama para barco de la misma colección.
Disponibles diferentes tamaños, colores y diseños.

Set jastëkësh per varka, perfekt për kabinën ose sallonin. Me një dizajn detar dhe detaje të qëndisura, jastëkët Santorini kombinohen me shtroja varkash nga i njëjti koleksion.
Madhësi, ngjyra dhe dizajne të ndryshme në dispozicion.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “CUSHION + STUFFING ANCHOR SANTORINI – BLUE, 2 PC”

Your email address will not be published. Required fields are marked *