COPERTURA AUTORADIO

51.89 

Description

 5555030

Descrizione:

Copertura per autoradio colore bianco, impermeabile frontale in plexiglass fumè curvo resistente agli urti e ai raggi UV. Dim. mm. 248 X 112 X 52 sporgenza

Unità di Misura:

N
Perkthimi:

5555030

MBULUES RADIOJE

Përshkrim:

Mbulesa për radio makinash, e bardhë, e papërshkueshme nga uji, përpara në pleksiglas të tymosur të lakuar, rezistente ndaj goditjeve dhe rrezeve UV. Dim. Mm. 248 X 112 X 52 projeksion
Njësia Matëse:

N

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “COPERTURA AUTORADIO”

Your email address will not be published. Required fields are marked *