CAPOTTINA BIMINI IN ALLUMINIO A 3 ARCHI

374.99 

Available on backorder

Description

 6565017

Descrizione

Capottina BIMINI para sole, para acqua. Telaio a 3 archi in lega leggera Ø mm. 20. Snodi in nylon, tessuto poliestere 100% spalmato in vinile. Universale per imbarcazioni in genere. Completa di ogni accessorio. Velocità massima di utilizzo 60 km/h.

Unità di Misura

N
PERKTHIMI

Artikulli 6565017

TENDE E BARDHË CM 170X110H

Përshkrim

TENDE  BIMINI për diell dhe ujë. Kornizë me 3 harqe në aliazh të lehtë Ø mm. 20. Lidhje në najlon, pëlhurë 100% poliestër e veshur me vinyl. Universale për varkat në përgjithësi. Kompletuar me çdo aksesor. Shpejtësia maksimale e përdorimit 60 km/h.

Njësia Matëse

N

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “CAPOTTINA BIMINI IN ALLUMINIO A 3 ARCHI”

Your email address will not be published. Required fields are marked *