CANTERWOOD LOW

122.00 

Categories: ,

Description

CANTERWOOD LOW

No.

11760

The Canterwood Low offers up a great combination of outdoor casual and athletic lifestyle.

This well-cushioned, low-cut boasts waterproof suede, HH Pro Guard protective toe and heel-cap, our HH Power Stride Midsole coupled with great traction thanks to our own HH Max-Grip rubber.
Weight350g

Select size:

FEATURES
Upper: LWG Silver-Certified Waterproof Suede, Padded Comfort Collar, HH® Pro Guard
Midsole: Antimicrobial, EVA Comfort Insole, Power-Stride
Outsole: HH® Max-Grip
PERKTHIMI:

CANTERWOOD I ULËT
NO

11760
Canterwood Low ofron një kombinim të shkëlqyeshëm të stilit të jetesës në natyrë dhe atletike.

Ky jastëk i mirë dhe me prerje të ulët krenohet me kamoshi të papërshkueshëm nga uji, majën mbrojtëse HH Pro Guard dhe kapakun e thembra, shollën tonë të mesit HH Power Stride të shoqëruar me tërheqje të shkëlqyer falë gomës sonë HH Max-Grip.
Pesha: 350g

MASAT E DISPONUESHME


TIPARET
Pjesa e sipërme: Kamoshi i papërshkueshëm nga uji i certifikuar me argjend LWG, jakë komforti e mbushur, roje HH® Pro
Shtolë e mesme: Antimicrobial, EVA Comfort Insole, Power-Stride
Sholla e jashtme: HH® Max-Grip

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “CANTERWOOD LOW”

Your email address will not be published. Required fields are marked *