BEACH TOWEL SANTORINI – ACQUA

85.00 

Available on backorder

Categories: ,

Description

BEACH TOWEL SANTORINI – ACQUA

53007

Beach towel with fringes, large in size and with a nautical design. Made of high quality rhombus terry. Perfect as a boat deck towel.

Perkthimi:

Peshqir plazhi me theke, me permasa te medha dhe me dizajn detar. Bërë nga rombi i cilësisë së lartë. E përkryer si një peshqir kuvertë varkash.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “BEACH TOWEL SANTORINI – ACQUA”

Your email address will not be published. Required fields are marked *