Sale!

AMALFI POLO

95.99 

Categories: ,

Description

ABOUT

82017

Constructed from soft cotton pique and featuring a custom made rib collar with a jacquard pattern, a button front placket and a side split with contrast fabric and triple contrast bar tacks. The Amalfi Polo is the perfect balance of comfort and style.
AVAILABLE SIZE
M      L    XL     3XL
COMPOSITION
:
CARE INSTRUCTION
Do not use biological washing detergent,Wash with similar colours,Do not iron on print,Do not use fabric softener,Iron on reverse
PERKTHIMI

RRETH

82017

E ndërtuar nga pike e butë pambuku dhe me një jakë brinjësh të bërë me porosi me një model jackard, një çarçaf përpara me butona dhe një ndarje anësore me pëlhurë me kontrast dhe kapëse me shirita me kontrast të trefishtë. Amalfi Polo është ekuilibri i përsosur i rehatisë dhe stilit.
MADHËSIA E DISPONUESHME
M      L    XL     3XL
PËRBËRJA
:
UDHËZIM PËR KUJDESIN
Mos përdorni detergjent biologjik larës, Lajeni me ngjyra të ngjashme, Mos hekurosni në printim, Mos përdorni zbutës rrobash, Hekurosni në anën e pasme

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “AMALFI POLO”

Your email address will not be published. Required fields are marked *