TOWEL SET ANCHORS SANTORINI – BLUE, 3 PC

86.99 

Description

Art. 53102

 

The SANTORINI set of 3 towels is a nautical design by Marine Business for bathroom and bedroom
Made from top quality terry towelling the set includes bath, shower and bidet towels.

Choose from the different colors, designs and teaxtures
To match the bath towels you will also find non-slip bathmats to enjoy beautiful decor and comfort on board.

 

PERKTHIMI

 

Kompleti SANTORINI me 3 peshqirë është një dizajn detar nga Marine Business për banjë dhe dhomë gjumi
E bërë nga peshqirë të cilësisë së lartë, kompleti përfshin peshqirë për banjë, dush dhe bidet.

Zgjidhni nga ngjyrat, dizajnet dhe teksturat e ndryshme
Për t’u përshtatur me peshqirët e banjës, do të gjeni edhe dushqe banjoje që nuk rrëshqasin për të shijuar dekor dhe rehati të bukur në bord.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “TOWEL SET ANCHORS SANTORINI – BLUE, 3 PC”

Your email address will not be published. Required fields are marked *