PLANCETTA DI POPPA

362.99 

Available on backorder

Description

P29390

Descrizione

Plancetta di poppa in PVC con scaletta pieghevole ribaltabile in acciaio inox e PVC grigio antiscivolo, gradini larghi mm. 70 per una maggiore stabilità e comfort.

Unità di misura

N
PERKTHIMI

P29390

SHKALLE ME PLATFORME

Përshkrimi

Platformë e ashpër në PVC me shkallë të palosshme të palosshme në çelik inoks dhe PVC gri që nuk rrëshqet, hapa të gjerë mm. 70 për stabilitet dhe rehati më të madhe.

Njësia Matëse

N

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “PLANCETTA DI POPPA”

Your email address will not be published. Required fields are marked *