BEACH TOWEL SANTORINI – BEIGE

85.00 

Description

Art. 53006

Beach towel with fringes, large and with a nautical design. Made of high quality rhombus curl. Perfect as a boat deck towel.

 

PERKTHIMI

 

 

Peshqir plazhi me theke, i madh dhe me dizajn detar. E bërë nga dredha romb me cilësi të lartë. E përkryer si një peshqir kuvertë varkash.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “BEACH TOWEL SANTORINI – BEIGE”

Your email address will not be published. Required fields are marked *